Fotorelacja z festynu „Postaw Na Rodzinę”

28 maja w niedzielę, na osiedlu Wola II odbył się już po raz drugi festyn pod hasłem „Postaw na rodzinę”. Organizatorami imprezy była Rada Sołecka Wola II oraz Świetlica GOK.

Dopisała piękna pogoda, było mnóstwo atrakcji oraz wiele dzieci, młodzieży i dorosłych uczestników festynu. Na chętnych do zabawy czekały: kule wodne, eurobungi, zameczek dmuchany, zjeżdżalnia, bański mydlena, balony, malowanie twarzy. Dodatkową atrakcją były zabawy i konkursy z wodzirejem oraz konkurencje rodzinne, które uzupełniały pełną emocji wpaniałą atmosferę. Nie zabrakło również dydaktycznego akcentu. Dla młodzieży i dorosłych Straż Pożarna z Woli zaprezentowała pokaz pierwszej pomocy. W czasie festynu każdy z uczestników został poczęstowany kiełbaską z grila, chlebem ze smalcem i ogórkiem. Dzieci dodatkowo otrzymały soczki, lody oraz słodycze.

Organizatorzy festynu serdecznie dziękują za pomoc i współpracę w organizacji imprezy Straży Pożarnej z Woli oraz mieszkańcom osiedla. Szczególnie podziękowania należą się sponsorom: Zakłady Mięsne Henryk Kania, Lewiatan Wola, Ekoland Tychy, Market Dino, Piekarnia oraz sponsorom anonimowym.

Festyn współfinansowany był z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Miedźna na rok 2017.