BAJKA NA NIEPOGODĘ

Samorządowcy w niezwykłym spektaklu dla dzieci
Takiej bajki jeszcze nie widzieliście. Samorządowcy z powiatu pszczyńskiego zagrają
w wyjątkowym charytatywnym spektaklu „Bajka na niepogodę”.

„Bajka na niepogodę” to spektakl dla dzieci przygotowany z inicjatywy i z udziałem samorządowców z powiatu pszczyńskiego. Wszystko po to, by zebrać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla Szpitala Powiatowego w Pszczynie – głowicy do ultrasonografu wykorzystywanego na oddziale neonatologicznym.

Spektakl to urocza w swej prostocie i obrazie historia z morałem o zaskakującej przyjaźni i życzliwości. To wspaniała okazja do spędzenia miłego popołudnia z rodziną w teatrze.

– Próby trwają od maja i wkładamy w nie mnóstwo serca i wysiłku. Wydarzenie odbywa się pod hasłem „Samorządowcy – Dzieciom”. Serdecznie zapraszamy zarówno małych jak i dużych widzów – mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyńska. W spektaklu zagrają także m.in. radni miejscy i powiatowi oraz dyrektorzy i kierownicy pszczyńskich jednostek. Nad wszystkim czuwa reżyserka Mirosława Gad.

Spektakl odbędzie się w sali Domu Kultury w Woli o godz. 17.00. Bilety-cegiełki na to wydarzenie można kupić w cenie 10 zł w biurze GOK. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup sprzętu.

Obsada spektaklu:
Barbara Bandoła – starosta pszczyńska
Damian Cieszewski – wicestarosta pszczyński
Grzegorz Wanot – członek Zarządu Powiatu Pszczyńskiego
Marek Dutkowski – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej i skarbnik powiatu
Maria Szostak, Grzegorz Kuczera, Michał Pudełko, Arkadiusz Gardiasz – radni miejscy i powiatowi
Bernadeta Sojka-Jany, Iwona Spora, Joanna Czakańska, Marcin Bienioszek, Teresa Wojtanowicz, Zbigniew Zywert i Dorota Zywert – dyrektorzy, kierownicy i pracownicy jednostek samorządowych

Scenariusz: Marta Kwiek
Reżyseria: Mirosława Gad
Scenografia: Jan Żur oraz Magdalena Kunysz-Pudełko
Patroni medialni:
Naszemiasto.pl, Pless.pl, „Dziennik Zachodni”, „Gazeta Pszczyńska”, „Głos Pszczyński”, Radio Express